Arvixe Hosting 2016 İndirim Kupon Kodu

Arkadaşlar bazı arkadaşlar 2016 yılında Arvixe Hosting için indirim kodu soruyorlar. 2015 yılında kullanmış olduğumuz ‘BESTHOSTINGDEAL‘ indirim kuponu kodu halen aktif ve siparişleriniz de %20 oranında indirim sağlıyor. Bizzat kendim kontrol ettim ve kupon kesin çalışıyor.

Arvixe indirim kuponunu, Arvixe’den satın alacağınız tüm hosting planları için kullanabilirsiniz. Arvixe resmi web sitesinde almak istediğiniz hosting paketini seçtikten sonra sayfanın alt kısmında görebileceğiniz kupon kodu (Coupon Code) yazan yerin karşısına indirim kupon kodunu yazarsanız ve ardından (Apply) yani uygula butonuna basarsanız %20 indirim elde edeceksiniz. Arvixe Resmi siteye gitmek için burayı tıklayın.

Güncelleme: Arvixe Hosting firmasında yaşanılan sorunlar nedeniyle kullanmanızı artık tavsiye etmiyorum.

Bir diğer husus sitemi takip edenlerin bildiği gibi, ücretsiz olarak dağıttığım web sitesi kurma rehberi isimli e-kitap sanırım biraz zaman aşımına uğramış. Arvixe hosting firması satın alma panelinde değişikliğe gittiği için bazılarınızın kafası karışmış sanırım. En kısa zamanda onuda güncelleyip tekrar sizlerle ücretsiz olarak paylaşacağım.

Birde ücretli olarak çok kapsamlı yeni bir rehber hazırlanıyor. Geçenlerde bu konu hakkında bir bilgilendirme maili aldım. Ürünü incelemem için ve sizlere tavsiye etmem için ürün sahipleri ücretsiz olarak benimle ürünü paylaşmak istiyor ve yorumlarımı merak ediyorlar. Eğer ürünü beğenirsem sizlerle paylaşacağımı söyledim. Yakın zamanda bu konu hakkında ve ürün hakkında yorumlarımı sitemde okuyabilirsiniz.

Hayat paylaştıkça güzelleşir...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedIn

“Arvixe Hosting 2016 İndirim Kupon Kodu” için 2 yorum

    1. Arvixe hosting 2014 yılında EIG firması tarafından satın alındı. 2014 – 2015 yıllarında sorunsuz bir şekilde kalitesinden ödün vermeden ilerleyen arvixe hosting firması ne yazık ki 2016 yılında cozutmaya başladı. Gerek güvenlik açıkları gerekse de sitelerin açılmaması sorunları kullanıcılarını çok yıprattı. Bir de üzerine müşteri temsilcilerine ulaşamamak ve sorunlarınıza cevap bulamamak çok can sıkıcı bir hale gelmişti. Yanlış anlaşılmasın, Arvixe hosting kapatılmadı, faaliyetlerine kaldığı yerden devam ediyor fakat bu tip sorunlar halen devam etmektedir. Umarım anlatabilmişimdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir