Blogger Nedir? Ne İşe Yarar?

Blogger, günümüzün en çok kullanılan ücretsiz blog sistemlerinden birisi olarak da dikkatleri çekiyor diyebilmekteyiz. Blogger, bir Google hizmeti olarak tamamen ücretsiz bir şekilde web sitesi sahibi olabilmeniz için sizlere son derece kolay ve bir o kadar da etkin imkanlar sunmaktadır. Bu imkanların ölçütü ve kalitesi de her geçen gün çok daha farklı ve önemli sonuçlar doğuruyor.

Blogger sistemi, tamamı ile yönetim panelli ve birçok farklı tema ile görselleştirilebilen hazır CMS modellerinden birisi olarak dikkatleri çekiyor. Ücretli ve ücretsiz olarak kullanılabilen bu sistem sizlere birçok farklı seçenek sunuyor. Bu sistemi kullanabilmek için bir adet GMAİL hesabı yeterli oluyor.

Blogger kişisel web sitesi sahibi olmak isteyen insanlar için son derece kalıcı ve kaliteli seçenekler sunması nedeni ile önemlidir. Zaman içerisinde yaşanan gelişmeler, kalite anlamında Google mühendislerini sistemi geliştirme yoluna itmiştir. Günümüz SEO uygulamalarında paravan blog olarak da kullanılabilen sistemlerden birisi olarak dikkatleri çektiği gibi arama motorlarının güvenini kazanmış bir sistem modelidir.

Türkiye’de bu tip ücretsiz sistemler, son derece mükemmel seçenekler sunuyor ve özellikle bayanların son derece yoğın olarak seçtiği sistemlerden birisi olarak da dikkatleri çekiyor. Kalitesi ve görselliği tabi ki bunun ek seçenekleri olarak da dikkatleri çeker ve bu neden dolayısı ile beklentilerin tam anlamı ile karşılanması olasıdır.

Hayat paylaştıkça güzelleşir...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedIn

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir