Hakkımda

Web sitesi kurmak istiyorsunuz fakat bir türlü başaramıyorsunuz. İnternette günlerce araştırma yapmanıza rağmen bir internet sitesi kurmak için nelerin gerekli olduğunu anladınız fakat nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Eğer bu yazısı okuyorsanız, şuan doğru yerdesiniz!

Günümüzde en geçerli iletişim aracının internet olduğunu hepimiz biliyoruz. Günde en az 2 ila 3 saatimizi internette geçiriyoruz. Bir konu hakkında araştırma yaparken en güncel bilgiye internetten ulaştığımız bir gerçek. Şöyle bir düşünürsek, ünlü kişilerden tutun da, büyük şirketler, kobiler, mağazalar vb. gibi aklınıza gelebilecek her kişi ve büyük küçük hiç fark etmez her kuruluş bir web sitesi açarak internette yerini aldı. Bunun yegane sebebi hepimizin aktif olarak bir internet kullanıcısı olmamız. Mobil teknolojilerinin de ilerlemesiyle cebimiz de taşıdığımız akıllı telefonlar da bile internet var. Sonuç böyle olunca bir internet sitesi açma vaktinin geldiğini anlamış olabilirsiniz.

www.bedavawebsitesikurmak.com sitesini kurma amacım sıradan bir internet kullanıcısına A’ dan Z’ ye bir internet sitesi kurmak için gerekli olan tüm bilgileri öğretmek. Öğreneceğiniz bilgilerle siz de evinizin rahatlığında, kendi bilgisayarınızla kolay ve pratik bir şekilde kendi web sitenizi oluşturabileceksiniz. İster kişisel bir blog açmak isteyin, isterseniz de şirketinize kurumsal bir web sitesi açmak isteyin, aradığınız tüm teknik bilgileri adım, adım öğreneceksiniz. Site kurmak için ajanslara ödediğiniz yüksek ücretleri ortadan kaldırmayı amaçlıyorum. Öğreneceğiniz tekniklerle kendinize ait bir site isminiz (www.isminiz.com) ve tamamen tasarımını hayal gücünüze göre düzenleyebileceğiniz bir web siteniz olacak. Böylece hiç kimseye bağlı kalmadan siteniz de yapacağınız küçük veya büyük tüm düzenlemeleri kendiniz yapabileceksiniz. Bunları yaparken bir programlama dili uzmanı veya tasarım uzmanı olmanıza da gerek yok. Tüm bu işlemleri sadece 3 ila 5 dakika da kişisel bilgisayarınızla halledebileceksiniz. Bir internet sitesi açmak için İngilizce bilmenize de gerek kalmayacak. Sitem de anlatacağım konuların hepsi Türkçe alt yapısını kullanan ve ömür boyu ücretsiz olarak faydalanabileceğiniz sistemler olacak.

Her ne konuda olursa olsun, kendinize veya şirketinize bir web sitesi açmak istiyorsanız, sitem de yayınlayacağım konuları takip etmenizi öneriyorum.

Saygılarımla.

Bedavawebsitesikurmak.com

Ozan Yılmaz

“Hakkımda” için 2 yorum

 1. Merhaba sitemiz Türkiye genelinde dadı sağlamayı hedefliyor o yüzden; Şimdiki ihtiyaçlarımı nasıl yapabileceğimi bir günlük ya da 2 günlük dersle öğrenmek isterim.

  1. Dadılar blm.Altında şehirler yazılacak .Örn:İstanbul Avrupa yakası :Onun altında Avrupa yakası olarak form yüklemiş olan herkes ordan aranacak.
  2.Dadılar başvuru formunu 2 Şekilde yapacak.1. profilini facebooktaki gibi kendi dolduracak ben onayladığımda OTOMATİK ŞEHİRLERE GÖRE dağılacak 2 Özel Soru blm .Sayfasında yayınlanmayacak.Bizim datada kalacak.
  3. Video, fotograf, kitap dosyaları yüklenecek.
  4.Site üyeliği için her sitede olan klişe sorular yazılıp,siteye üye olunacak.
  5.Dadılara ve dadı arayanlara sözleşme sunulacak.Her sitede olduğu gibi kullanım şartlarını kabul ettım,etmedim ibaresi yapılacak. Bu kadar.

  Eğitim saat ücretiniz nedir ve ben bu sorularımın yanıtını kaç saatlik bir eğitimde öğrenebilirim?

  Sevgilerimle.

  1. Demet hanım, Sitenizi inceledim fakat bahsettiğiniz gibi bir site göremedim. Bunun yanı sıra bahsettiğiniz proje cidden ilgi çekici ve güzel fakat bu tarz bir siteyi bir günlük veya iki günlük bir eğitimle öğrenmeniz çok zor. Bunun yerine profesyonel kodlama ve tasarım yapan bir uzman bulmanız sizin için daha iyi olacaktır. Benim size nacizane tavsiyem böyle bir işi öğrenip zaman kaybetmektense, bu işi profesyonellere teslim edip kısa sürede sonuçlandırmanız yönünde olacaktır. Ayrıca daha önce de bahsettiğim gibi projeniz çok güzel, sakın vazgeçmeyin. Aklınıza takılan herhangi bir sorunuz olursa da en kısa sürede cevaplamaya çalışırım. Kolay gelsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir