Web Sitesi Kurma Rehberi Full İndir

Web Sitesi Kurma Rehberi” isimli ürünlerin internette satıldığını hepiniz biliyorsunuzdur. Ayrıca bu ürünlerin ortalama satış fiyatlarının 89 TL olarak belirlenmiş olduğunu da biliyorsunuzdur. Sizi bilmem ama ben, piyasa koşullarında bu kitapların çok pahalı ve bu fiyata göre verilen bilginin de çok az olduğunu düşünüyorum. Herkesin aynı ürünlere para vermesini istemediğim için, internette e-kitap yani pdf formatında satılan bu ürünleri sizler için inceleme fırsatı buldum ve kendi bilgilerimle de harmanlayıp, hiç bir farkı olmayan bir e-kitap yazdım.

Bu kitap da A’ dan Z’ye, web sitesi kurmak için gereken tüm bilgilere kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Ayrıca sizler için hazırlamış olduğum kitaba da hiç bir ücret ödemeden yani bedavaya sahip olabileceksiniz. Sitemin adı üzerinde, ve sloganım belli, kısaca sizlere bedava web sitesi kurmayı öğretmek istiyorum.

Peki kitabın içeriğinde neler var?

Piyasa değeri 89 TL olarak satılan kitaplardan hiç bir farkı olmayan, ücretsiz olarak sizler için  hazırladğım ”Web Sitesi Kurma Rehberi” isimli kitabımın içeriği tam 30 sayfa da tamamlandı. Bunun yanı sıra web sitesi açmak için uygulamanız gereken aşamaları, profesyonel resimlerle, görsel olarak desteklemeye çalıştım. Yani aslında bu kitap, aynı zamanda resimli anlatım şeklinde oldu. Ayrıca site kurma konusunda detaylı bilgiler alabileceğiniz internet sitelerine ve Youtube videolarına da gerekli yerlerde atıflar yaptım. Kitabımda ki kolay ve akıcı anlatım sayesinde bu işi hem çok kolay öğreneceksiniz, hem de aklınızda bu konu da hiçbir soru kalmayacak. Web sitesi kurmak isteyenlerin işini o kadar kolaylaştırdım ki sadece 3 adım da ve yaklaşık 30 dakika gibi kısa bir süre içerisinde, kendi web sitenizi açabilecek ve sitenizi düzenleyebilecek aşamaya gelebileceksiniz.

Arkadaşlar, web sitesi kurmak düşündüğünüz kadar zor ve zahmetli bir iş değildir. Bu iş için internette satılan isim benzeri rehberleri de satın almak zorunda değilsiniz. Ben, ”Web Sitesi Kurma Rehberi” isimli kitabımı,  89 TL gibi bir ücrete de satmıyorum ve ilerleyen günlerde de satmayacağım. Şunu da unutmayalım, bu kitap hiç bir yerde parayla satılamaz ve satılmayacaktır. Bu kitabı sadece kendi sitemden ücretsiz olarak ve birazdan paylaşacağım link ile bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Unutmadan şunu da belirtmek isterim, anlatım da ve yazımda yanlışlar olduysa kusura bakmayın. Aklınıza bir şey takılırsa sormaktan çekinmeyin. Sorularınız için yorumlar kısmını kullanabilirsiniz. Bu sayede başka arkadaşlara da faydamız olur. Sitemi desteklemek isteseniz de, sosyal ağlar da paylaşım yapabilirsiniz.

Güncelleme: Web sitesi kurma rehberi eğitim setini artık bu başlık üzerinden inceleyeceğiz. Ayrı ayrı konular açmak yerine, kitabın tüm güncellemelerini burada yayınlayacağım.

2.Güncelleme Detayları;

Güncel Versiyon: Web Sitesi Kurma Rehberi V2.2

Güncelleme Tarihi: 22.03.2017

Güncel Tanıtım:

== İndirme Linki ==

Yeni Web Sitesi Kurma Rehberi V.2.2

Link: Web Sitesi Kurma Rehberi Full İndir

Not: ”Web Sitesi Kurma Rehberi” isimli e-kitap, PDF formatındadır. Adobe Reader programı ile açabilirsiniz.

Hayat paylaştıkça güzelleşir...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedIn

“Web Sitesi Kurma Rehberi Full İndir” için 6 yorum

    1. Web sitesi kurma rehberi’nin şifresini indirme linkinin hemen altında bulabilirsiniz.

      1. E-kitap da bulunan açılış şifresi kaldırıldı arkadaşlar. Ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirebilir ve okuduklarınızı uygulayarak sitenizi kurmaya başlayabilirsiniz.

  1. Çok başarılı bir kitap olmuş. İster inanın, isterseniz inanmayın ama benim için çok faydalı oldu. Emeğiniz için kendi adıma çok teşekkür ediyorum.

  2. Arkadaşlar, Hosting seçiminde Arvixe Hosting web tasarımını biraz değiştirmiş. Satın alma işleminde bilgilerinizi yazdığınız sayfa tasarım olarak değişmiş fakat bu değişiklik aklınızı karıştırmasın aynı şekilde işlemlere devam edebilirsiniz. Eğer hata yaparım diye düşünüyorsanız ‘Google Translate’ gibi çeviri hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Aklınıza takılan sorular olursa yorum şeklinde sorarsanız sevinirim. Böylece diğer arkadaşlara da faydamız olur diye düşünüyorum. Hepinize kolay gelsin.

    1. Arkadaşlar sunucu seçiminizi bildiğiniz gibi değiştirdik. Arvixe Hosting yerine artık daha stabil çalışan ve kaliteli hizmet veren Siteground Hosting firmasına geçtik. Web Sitesi Kurma Rehberi’nin yeni güncellemesinde Siteground Hosting firmasını kullanarak site kurma işlemlerimize devam ediyoruz. Başka sorularınız olursa yorumlar kısmını kullanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir