WordPress Detaylı Video Anlatımlar

Web sitesi kurma yöntemleri arasında en çok tercih edilen yayın sisteminin WordPress alt yapısı olduğunu hepimiz biliyoruz. Eğer bilmiyorsanız şöyle kısa bir açıklama yapayım;  Benim sitem de dahil olmak üzere, internette gezdiğiniz bir çok sitenin WordPress alt yapısı kullandığını söyleyebilirim. Merak edenler bu konuyu ayrı bir zamanda inceleyebilirler.

Konuyu çok dağıtmadan şimdi isterseniz asıl konumuza yavaş yavaş geçiş yapalım; Sizler için daha öncelerde hazırladığım ve ücretsiz olarak dağıttığım e-kitabımı hatırlayanlar olacaktır. ( Yeni okurlarımızı bilgilendirmek açısından rehbere ulaşmak ve indirmek için burayı tıklayabilirsiniz. ) Bu rehber niteliğinde ki kitabımla ilgili sizlerden çok güzel dönüşler aldım. Hepinize buradan teşekkür etmek istiyorum.

Kitabımı okuduğunuz için ve güzel yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Sizlere elimden geldiğince web sitesi açma yollarını öğrettiğimi sanıyorum.  Ayrıca sizlerden gelen yorumları ve mailleri zaman buldukça cevaplamaya çalıştığımı da belirtmek isterim. Bana gönderdiğiniz güzel yorumların yanında sizlerden gelen soru maillerini incelediğimde, bir yerde çok takıldığınızı gördüm. Hosting (Sunucu) ve WordPress kurulumu konusunda çok fazla soru maili almadım fakat WordPress panel kullanımı konusunda kafalar baya bir karışmış. Gerçi siz de haklısınız kitabım da o kısmı biraz yüzeysel anlatmışım. O yüzden bu kısımda takılanlarınız çok olmuş. Bu konuda kitabım da Google’ dan araştırın dememe rağmen ve video paylaşmama rağmen işin içinden çıkanlar çok az gibi gözüküyor.

Bu konuda çözüm üretmek adına sizin yerinize ben araştırdım ve Youtube’ dan güzel insanların WordPress hakkında paylaşımlarını sitem de yayınlamaya karar verdim. Bir kaç video paylaşıyorum, umarım sorunların çözümlerini bulabilirsiniz. İlk iki video panel kullanımını daha hızlı ve akıcı anlatıyor. Son video ise tüm detaylarıyla WordPress hakkında öğrenmek istediğiniz her bilgiyi içeriyor. Sorularınızın çözümlerini bulmak için mümkün olduğunca videoları sonuna kadar izlemenizi tavsiye ediyorum. İyi seyirler.

Emre Bağçuvan ( WordPress Admin Paneli Detaylı Anlatım Videosu)

Arif Ceylan ( WordPress Yönetim Paneli Kullanımı ) Alternatif Video

Bilgi Balonu ( A’dan Z’ye WordPress Kullanımı ve Dersleri )

  • Video Playlist halindedir. Sol üs kısımdan diğer 11 videoyu seçerek izeleyebilirsiniz.

Hayat paylaştıkça güzelleşir...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedIn

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir