Yeni Tasarım Web Sitemize Geçiyoruz!

Yeni tasarım web sitemize hoş geldiniz. Eski tasarımı bilenler bilir. Daha önceden de WordPress ücretsiz temaları kullanıyordum.Şimdide bir başka ücretsiz tema olan ve WordPress kullananlar için ücretsiz olarak dağıtılan ”Yirmi Onaltı” isimli temaya geçiş yaptım. İnanın bu işlem 5 dakikamı dahi almadı. Hal böyle olunca sizlere neden bu alt yapıyı kullanmanız gerektiğini ısrar ettiğimi anlayabiliyorsunuzdur.

Eski tasarımı yaklaşık 2014 yılından beridir kullanıyordum. O zamanlar meşhur olan ”Yirmi Onüç” teması zamanla eskidi tabi, birde değişiklik olsun istedim. Eski temam dan çok sıkılmıştım. Şimdi yeni yazı dizilerime yeni temam ile devam edeceğim. Bu nokta da web sitesi kurma konusunda eğer aklınıza takılan bir soru olursa benimle lütfen iletişime geçin. Aklım da canlandırdığım bir kaç yazı var aslında ama cevap bekleyen sorularınız hakkında da yardımcı olmak adına yazılar hazırlayabilirim.

Ayrıca web sitesi kurma rehberi isimli ücretsiz olarak sizlere sunduğum rehber hakkında ki görüşleriniz beni çok mutlu etti. Fakat gördüm ki biraz rehberimiz zaman aşımına uğramış durumda, rehberi de ilerleyen günlerde bazı güncelleştirmeler yaparak tekrar yayınlamak istiyorum. Tabi bu iş biraz uzun sürebilir. Çok vaktim olmadığından yeni bir güncelleme için kendime zaman ayırmam gerekiyor. Bunu da şu aralar yapamıyorum. O yüzden biraz dişinizi sıkmanız gerek. Acil işiniz varsa, yada hemen site kurmak istiyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz tabi. Bu konuda destek veririm içiniz rahat olsun.

Hayat paylaştıkça güzelleşir...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Pin on PinterestShare on LinkedIn

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir